sobota, 7 listopada 2015

Maszynka Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus


                 Tym razem mój małżonek miał szczęście i dostał się do kampanii z #Rekomenduj.to i miał możliwość przekonać sie na własnej skórze i- i to dosłownie- jak sprawuje sie maszynka Wilkinson Xtreme3 Ultimate Plus. Paczka którą otrzymał zawierała:
- 8 maszynek do użytku własnego
- 10 maszynek do rozdani
- 20 ulotek
- przewodnik przyjemnego golenia.
Co obiecuje producent:
- 3 elastyczne ostrza na ruchomej główce, które idealnie dopasowują się do Twojej twarzy, zapewniając wyjątkowo dokładne golenie.
- O 50% szerszy pasek nawilżający. Skutecznie nawilży i pomoże ochronić Twoja skórę przed podrażnieniami. Także pasek napinający jest o 50% szerszy – teraz Twoje golenie będzie jeszcze prostsze i bezpieczniejsze.
- Ergonomiczny kształt rączki i o 16% większa waga sprawiają, że maszynka Xtreme3 idealnie leży w dłoni. Dzięki temu masz pełna kontrolę golenia – wszystko sygnowane charakterystycznym znakiem „X” na rączce maszynki.
 
Nasza opinia.
                     Maszynka bardzo solidnie wykonana, rewelacyjnie wyprofilowana dzięki czemu nie ślizga się w ręku i daje się lekko prowadzić. Jest to maszynka jednorazowa a nawet dla mężczyzn z twardym zarostem starcza na kilka razy. Jak obiecuje producent świetnie dopasowuje sie do twarzy i ułatwia golenie.  Jeśli chodzi o pasek nawilżający to dla skóry normalnej sprawdził sie bez zarzutów. Skóra wrażliwa nie dała rady, bez dodatkowego nawilżenia się nie obeszło. Jednak osoby z taką skórą potwierdziły lepszą skuteczność niż inne maszynki. Zarówno ja jak i osoby ze mną testujący polecamy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz