piątek, 11 grudnia 2015

Płatne ankiety w internecie czy warto?

          
           W Internecie coraz więcej możemy znaleźć ankiet oferowanych przez firmy badawcze, za które oferowane są bony, pieniądze lub nagrody rzeczowe. Co trzeba zrobić? pierwszy krok to wybrać taki panel badawczy ( nie polecam zbyt wielu bo ankiety przychodzą często i są różnej wielkości zdarza się że ich wypełnienie trwa 5 minut ale i 45 minut). Następnie sprawdźcie co oferują za wypełnienie i zapoznajcie się z regulaminem. Kolejny krok to rejestracja i czekanie na ankiety.

Oto kilka z nich :

1. CENNE OPINIE - za wypełnienie otrzymujemy wynagrodzenie od kilku do nawet 25 zł. Po uzbieraniu 50 zł możemy odebrać jedną z dostępnych form odbioru. np. bon do Tesco.

2. PANEL ARIADNA - za wypełnienie otrzymujemy punkty, które wymieniamy na różne nagrody w różnych kategoriach do domu, dla dziecka, RTV AGD itp.

3. ePANEL - za wypełnienie ankiet otrzymujemy punkty 1pkt=1zł. Po uzbieraniu 50 zł wypłata na konto.

4. MARKETAGENT - Na początek, za rejestrację otrzymujemy 150 pkt. Raz w roku możemy również zyskać dodatkowe punkty (50) za aktualizację profilu. Każda wypełniona ankieta to od 20 do 250 punktów. Przelicznik to 100 pkt = 1 €, a minimum potrzebne do wypłaty to 2 € wypłacane na konto w PayPal bądź Skrill. Naszą wygraną możemy również przekazać na cele charytatywne.

             Większość działa na tej same zasadzie wypełniamy ankiety, zbieramy punkty, wymieniamy na nagrody.

Pamiętajcie że czasami pytania są dość osobiste  np o zarobki, poglądy, zakupy, upodobania itd..

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz